Estonia, 2 korony, 1932

Estonia, 2 korony, 1932

Estonia, 2 korony, 1932

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 10-06-2021 21:51:00
324897
Opis: Estonia - Pierwsza Republika Estońska (1918–1940), 2 korony, 1932, Tallinn, 300 lat uniwersytetu w Tartu (Dorpat)
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 500, miejscowa patyna
Literatura: KM 13, Parchimowicz 20

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 87

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  105 zł
4)  95 zł