Austria, talar, bez daty

Austria, talar, bez daty

Austria, talar, bez daty

Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 10-06-2021 21:43:40
325111
Opis: Austria - arcyksiążę Ferdynand II (1564–1595), talar, bez daty, Hall, Aw: Pópostać władcy, trzymającego berło i rękojeść miecza, w prawo, FERDINAND D G ARCHIDVX AVSTRIÆ, Rw: Ukoronowana, wielopolowa tarcza herbowa, otoczona łańcuchem z Orderem Złotego Runa, DVX BVRGVNDIÆ COMES TIROLIS
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: wielobarwna patyna
Literatura: Dav. 8097, M.-T. 269 var.

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 27
Ilość odsłon: 306

1)  740 zł
2)  720 zł
3)  700 zł
4)  600 zł
5)  490 zł
6)  420 zł
7)  370 zł
8)  360 zł
9)  350 zł
10)  340 zł
11)  300 zł
12)  200 zł
13)  180 zł