Śląsk, 3 krajcary, 1706 FN

Śląsk, 3 krajcary, 1706 FN

Śląsk, 3 krajcary, 1706 FN

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 10-06-2021 21:43:20
324936
Opis: Śląsk - Śląsk pod panowaniem habsburskim - Józef I (1705–1711), 3 krajcary, 1706 FN, Wrocław, koniec legendy rewersu BUR•SIL
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładnie zachowane
Literatura: F.u.S. 774, E.-M. 1096

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 228

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  65 zł
4)  55 zł
5)  48 zł