Polska, 10 złotych, 1965

Polska, 10 złotych, 1965

Polska, 10 złotych, 1965

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 10-06-2021 21:27:40
320583
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 10 złotych, 1965, Warszawa, VII Wieków Warszawy, na rewersie wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, nakład 30.120 sztuk, patyna, piękne
Literatura: Parchimowicz P253a

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 97

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  65 zł
4)  55 zł
5)  48 zł
6)  40 zł