Polska, 20 złotych, 1980

Polska, 20 złotych, 1980

Polska, 20 złotych, 1980

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 10-06-2021 21:26:00
324820
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 20 złotych, 1980, Warszawa, Łódź 1905, wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, nakład: 10.000 sztuk, moneta w lekko uszkodzonym czerwonym pudełku NBP
Literatura: Parchimowicz P318a

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 92

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  38 zł
4)  36 zł
5)  30 zł