Polska, 200 złotych, 1986

Polska, 200 złotych, 1986

Polska, 200 złotych, 1986

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 10-06-2021 21:21:40
324807
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 200 złotych, 1986, Warszawa, Ochrona środowiska - Sowa, wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, nakład 6.020 sztuk, stemple lustrzane, moneta w czerwonym pudełku NBP, patyna
Literatura: Parchimowicz P450a

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 79

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  110 zł
4)  70 zł