Polska, 10.000 złotych, 1987

Polska, 10.000 złotych, 1987

Polska, 10.000 złotych, 1987

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 10-06-2021 21:18:20
324791
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 10.000 złotych, 1987, Warszawa, Jan Paweł II /popiersie w lewo z krzyżem/
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 750, stemple zwykłe, patyna na rewersie, moneta w pudełku NBP
Literatura: Parchimowicz 364a

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 151

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  70 zł
4)  65 zł
5)  60 zł
6)  55 zł
7)  30 zł