Polska, 2 złote, 1973

Polska, 2 złote, 1973

Polska, 2 złote, 1973

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 10-06-2021 21:13:40
324894
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 2 złote, 1973, Warszawa
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: aluminium, minimalne uszkodzenie obrzeża
Literatura: Parchimowicz 216g

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 97

1)  40 zł
2)  38 zł
3)  36 zł
4)  32 zł
5)  30 zł