Polska, grosz, 1811 IS

Polska, grosz, 1811 IS

Polska, grosz, 1811 IS

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 10-06-2021 20:44:40
325036
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie (1807–1815) - Fryderyk August I (1806–1827), grosz, 1811 IS, Warszawa, mały orzeł w tarczy, cyfry daty szeroko
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: zielona patyna
Literatura: Kahnt FA3 1279, Kop. 3671, Plage 67

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 221

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  155 zł
4)  150 zł
5)  150 zł
6)  130 zł
7)  40 zł
8)  38 zł
9)  36 zł