Polska, trojak, 1767 G

Polska, trojak, 1767 G

Polska, trojak, 1767 G

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 10-06-2021 20:41:20
325030
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, trojak, 1767 G, Kraków, z napisem GROSSVS
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: zielona patyna
Literatura: Iger WA.67.1.a, Plage 158, Plage-miedź 219, Parchimowicz SAP 8.b

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 820

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  300 zł
4)  240 zł
5)  200 zł
6)  170 zł
7)  155 zł
8)  125 zł
9)  120 zł
10)  120 zł
11)  70 zł
12)  65 zł
13)  60 zł