Polska, dwuzłotówka, 1766 FS

Polska, dwuzłotówka, 1766 FS

Polska, dwuzłotówka, 1766 FS

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 10-06-2021 20:40:40
324923
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, dwuzłotówka, 1766 FS, Warszawa, odmiana z literami F-S, z kropką po dacie
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Plage 308, Kop. 2388, Parchimowicz SAP 24.a

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 26
Ilość odsłon: 252

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  280 zł
4)  220 zł
5)  200 zł
6)  170 zł
7)  160 zł
8)  150 zł
9)  80 zł
10)  70 zł
11)  65 zł
12)  60 zł