Polska, szeląg, 1650

Polska, szeląg, 1650

Polska, szeląg, 1650

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 10-06-2021 20:39:20
325019
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety koronne, szeląg, 1650, Wschowa, na awersie monogram, pod nim herb Wazów, na rewersie data i głowa wołu
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: miedź, ciemna patyna, rzadki
Literatura: Kop. 1539 (R3), Tyszkiewicz 3 mk

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 200

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  210 zł
4)  150 zł