Polska, szeląg, 1629

Polska, szeląg, 1629

Polska, szeląg, 1629

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 10-06-2021 20:38:20
325038
Opis: Polska - Gustaw II Adolf (1617–1632) – okupacja szwedzka - miasto Elbląg, szeląg, 1629, Elbląg, pełna data na rewersie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, podgięty, bardzo rzadka moneta
Literatura: SB 32 (XR), CNCE 445 (R7), PFAU 341, Kop. 9587 (R8)

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 249

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  350 zł
4)  340 zł
5)  300 zł
6)  300 zł
7)  185 zł
8)  135 zł
9)  120 zł