Polska, ort, 1624

Polska, ort, 1624

Polska, ort, 1624

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 10-06-2021 20:35:00
324281
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, ort, 1624, Bydgoszcz
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: rysy na monecie, patyna
Literatura: Shatalin BD24-32

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 144

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  70 zł
4)  70 zł
5)  50 zł