Cesarstwo Rzymskie, denar, 112-114

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 10-06-2021 20:22:20
325016
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Trajan (98–117), denar, 112-114, Rzym, Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP TRAIANO AVG GER DAC P M TR P [COS VI P P], Rw: Cesarz, trzymający Wiktorię i włócznię, na koniu w lewo, S P Q R OPTIMO PRINCIPI
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 2.90 g, ciemna patyna
Literatura: RIC 291, C. 497

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 132

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  95 zł
4)  60 zł