Polska, 5.000 marek polskich, 7.02.1920

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 10-06-2021 20:06:20
208668
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - emisje przed reformą Władysława Grabskiego, 5.000 marek polskich, 7.02.1920, seria II-AJ, numeracja 729499
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowo przebarwiony papier, dwa ubytki papieru prawego marginesu, lewy górny rożek lekko ugięty
Literatura: Lucow 417 (R2), Miłczak 31b

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 107

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  100 zł
4)  90 zł
5)  80 zł
6)  60 zł