Zakończenie: 27-05-2021 20:00 ÷ 22:40
Polska, medal – Józef Haller, 1919
320829
Aw: Popiersie w prawo, na dole sygnatura Ant. Madeyski / ... | III/IV |
180 zł szac. 50 zł 191 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, 25-lecie konsekracji kościoła p.w. Krzyża Świętego w Warszawie-Jelonkach, 1993
323339
Aw: Papież obejmujący kardynała Wyszyńskiego, SŁUDZY - MA... | I/I- |
180 zł szac. 50 zł 77 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, V Pielgrzymka do Ojczyzny – Krajowa Wystawa Filatelistyczna, 1997
323342
Aw: Kontur Polski, na którym półpostać papieża i zaznczon... | I |
175 zł szac. 75 zł 54 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, Polska Golgota Wschodu, 2000
322945
Aw: Jan Paweł II i ks. prałat Zdzisław Peszkowski stojący... | I |
170 zł szac. 60 zł 128 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Sandomierz Wita Piotra Naszych Czasów - Władysław Miegoń, 1999
322790
Aw: Półpostać papieża w prawo z prawej popiersie pod któr... | I/I- |
165 zł szac. 60 zł 79 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Jan Paweł II – honorowy obywatel miasta Pabianic, 1999
322784
Aw: Półpostać papieża w lewo, z wyciągniętymi rękami, niż... | I/I- |
165 zł szac. 60 zł 82 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Jan Paweł II w sejmie i senacie, 1999
322799
Aw: Popiersie Jana Pawła II, Jan Paweł pp II, Rw: Budynek... | I- |
160 zł szac. 60 zł 67 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, Kanonizacja Królowej Jadwigi, 1997
323318
Aw: Ukrzyżowany Chrystus, na dole herb papieski, w tle ko... | I |
155 zł szac. 50 zł 150 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, 200 lat Diecezji Warszawskiej, 1997
323348
Aw: Postacie Jana Pawła II, Józefa Glempa i Piusa VI, 16•... | I |
155 zł szac. 60 zł 109 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, błogosławiony ksiądz prałat Antoni Rewera, 1999
322940
Aw: Półpostać Antoniego Rewery, z lewej Katedra Najświęts... | I/I- |
155 zł szac. 50 zł 102 wyświetleń |
6 | zakończona |