Zakończenie: 27-05-2021 20:00 ÷ 22:40
Polska, Jan Paweł II w Licheniu, 1999
322803
Aw: Fasada świątyni, nad nią błogosławiąca postać Jana Pa... | I |
65 zł szac. 50 zł 100 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Polska Golgota Wschodu, 2000
322945
Aw: Jan Paweł II i ks. prałat Zdzisław Peszkowski stojący... | I |
170 zł szac. 60 zł 128 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, medal – Józef Haller, 1919
320829
Aw: Popiersie w prawo, na dole sygnatura Ant. Madeyski / ... | III/IV |
180 zł szac. 50 zł 191 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Spotkanie Jana Pawła II z profesorami Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie, 1983
323314
Aw: Ołtarz, PONTIFICIA ACADEMIA FACULTAS THEOLOGICA 1397 ... | I/I- |
90 zł szac. 60 zł 84 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, 25-lecie konsekracji kościoła p.w. Krzyża Świętego w Warszawie-Jelonkach, 1993
323339
Aw: Papież obejmujący kardynała Wyszyńskiego, SŁUDZY - MA... | I/I- |
180 zł szac. 50 zł 77 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Święci Męczennicy z Międzyrzecza, 1997
323352
Aw: Półpostać błogosławiącego papieża lekko w prawo, V PI... | I |
115 zł szac. 60 zł 64 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Jan Paweł II w Kaliszu, 1997
323332
Aw: Głowa papieża lekko w lewo, JAN PAWEŁ II - KALISZ 4•V... | I/I- |
80 zł szac. 40 zł 53 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Wizyta apostolska Jana Pawła II w Bydgoszczy, 1999
322813
Aw: Popiersie modlącego się papieża w prawo, z boków herb... | I |
70 zł szac. 50 zł 55 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Tertio Millennio Adveniente, 1999
322801
Aw: Półpostać papieża w prawo, z pastorałem, niżej ELBLĄG... | I/I- |
125 zł szac. 60 zł 76 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Sandomierz Wita Piotra Naszych Czasów - Władysław Miegoń, 1999
322790
Aw: Półpostać papieża w prawo z prawej popiersie pod któr... | I/I- |
165 zł szac. 60 zł 79 wyświetleń |
6 | zakończona |