Aukcja online

pokaż wszystko
Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Rozpoczęcie: 26-04-2021 18:00
Zakończenie: 06-05-2021 20:00 ÷ 22:09
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
wydawnictwa polskie, Kamiński Jacek W., Błądek Bartosz, Chowaniec Andrzej W. – Vademecum przech..
wydawnictwa polskie, Kamiński Jacek W., Błądek Bartosz, Chowaniec Andrzej W. – Vademecum przech..
322694
Kamiński Jacek W., Błądek Bartosz, Chowaniec Andrzej W. –...
I/I-

26 zł

szac. 20 zł

66 wyświetleń

7 zakończona
wydawnictwa polskie, Błądek Bartosz, Kamiński Jacek W. – Vademecum czyszczenia i konserwacji mo..
wydawnictwa polskie, Błądek Bartosz, Kamiński Jacek W. – Vademecum czyszczenia i konserwacji mo..
322695
Błądek Bartosz, Kamiński Jacek W. – Vademecum czyszczenia...
I-

70 zł

szac. 20 zł

114 wyświetleń

10 zakończona
wydawnictwa polskie, Narodowy bank Polski – Bankoteka: Wydanie specjalne. Dzieje Złotego, Warsz..
wydawnictwa polskie, Narodowy bank Polski – Bankoteka: Wydanie specjalne. Dzieje Złotego, Warsz..
322693
Narodowy bank Polski – Bankoteka: Wydanie specjalne. Dzie...
I-

24 zł

szac. 20 zł

99 wyświetleń

5 zakończona
wydawnictwa polskie, Comte Emeric Hutten-Czapski - Catalogue de la Collection des Medailles et ..
wydawnictwa polskie, Comte Emeric Hutten-Czapski - Catalogue de la Collection des Medailles et ..
92128
Comte Emeric Hutten-Czapski - Catalogue de la Collection ...
I

125 zł

szac. 200 zł

27 wyświetleń

2 zakończona
Bizancjum, solidus, 542–565
Bizancjum, solidus, 542–565
322674
Aw: Popiersie cesarza na wprost, [D N IVSTI]IANVS P P AVG...
III

1 500 zł

szac. 1 800 zł

151 wyświetleń

4 zakończona
Bizancjum, solidus, 565–578
Bizancjum, solidus, 565–578
322675
Aw: Popiersie cesarza bez brody, w zbroi i hełmie na wpro...
II-

1 750 zł

szac. 2 500 zł

143 wyświetleń

4 zakończona
Bizancjum, solidus, 674-681
Bizancjum, solidus, 674-681
322563
Aw: Popiersie władcy trzymającego włócznię i tarczę, na w...
II+

3 900 zł

szac. 5 000 zł

174 wyświetleń

6 zakończona
Bizancjum, solidus, 803-811
Bizancjum, solidus, 803-811
322564
Aw: Popiersie Nicefora na wprost, trzymającego krzyż, nIC...
II-

3 200 zł

szac. 5 000 zł

142 wyświetleń

3 zakończona
Bizancjum, hyperpyron, 1118-1122
Bizancjum, hyperpyron, 1118-1122
322565
Aw: Siedzący Chrystus na tronie, napis IC-XC; Rw: Półpost...
II

2 500 zł

szac. 4 000 zł

150 wyświetleń

2 zakończona
Niderlandy, dukat - FAŁSZERSTWO z epoki, 1598
Niderlandy, dukat - FAŁSZERSTWO z epoki, 1598
322361
III

310 zł

szac. 100 zł

349 wyświetleń

8 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 10%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.