Niderlandy, dukat - FAŁSZERSTWO z epoki, 1598

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 20:10:00
322361
Opis: Niderlandy - Utrecht, dukat - FAŁSZERSTWO z epoki, 1598
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: metal złocony, krążek pogięty, 23.7 mm, 2.85 g

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 465

1)  310 zł
2)  310 zł
3)  260 zł
4)  240 zł
5)  200 zł
6)  190 zł
7)  170 zł
8)  95 zł