Grecja, Medal pamiątkowy za operacje lądowe w latach 1940-1941, wykonywany po 1946 roku

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 21:26:20
133659
Opis: Grecja, Medal pamiątkowy za operacje lądowe w latach 1940-1941, wykonywany po 1946 roku, Aw: Głowa króla Jerzego II w lewo pod koroną, wokoło wieniec laurowy, Rw: Poziomy napis 1940-41 ΗΓΕΙΡΟΣ ΑΛΒΑΝΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΡΑΚΗ ΚΡΗΤΗ
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 31 mm, z uszkiem, patyna

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 114

1)  48 zł