Polska, orzeł wz. 19 na czapkę

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 21:57:20
321335
Opis: Polska, orzeł wz. 19 na czapkę, mocowanie na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: stal lakierowana, 41.1 x 60.1 mm, 5.30 g, minimalnie podgięte prawe skrzydło

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 250

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  190 zł
4)  150 zł
5)  135 zł
6)  130 zł
7)  85 zł
8)  80 zł
9)  60 zł