Polska, medal Dr. Henryk Gruber - Pierwszy Prezes Rady Banku, 1994

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 660 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 21:56:20
208562
Opis: Polska - III RP po 1989 - Mennica Warszawska, medal Dr. Henryk Gruber - Pierwszy Prezes Rady Banku, 1994, Mennica Warszawska, Aw: Popiersie prezesa, u dołu legenda DR HENRYK GRUBER - PIERWSZY PREZES RADY BANKU, Rw: Budynek banku wśród drzew, z lewej strony ZASŁUŻONY DLA BANKU, u dołu BANK POLSKA KASA OPIEKI SA ROK ZAŁOŻENIA 1929
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 60 mm, 96.21 g, medal numerowany - 063 i cechowany (Ag925 i znak mennicy) na obrzeżu, miejscowa patyna, rzadki medal w czarnym pudełku
Literatura: Paszkowycz 78/94 - nie notuje w srebrze, MMP 93

Cena końcowa: 660 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 292

1)  660 zł
2)  640 zł
3)  300 zł
4)  240 zł