Polska, ryngraf z Matką Boską Jasnogórską

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 21:55:20
321122
Opis: Polska, ryngraf z Matką Boską Jasnogórską, Matka Boska Częstochowska z Dzieciątkiem, na odwrocie punca "3" oraz imiennik JP
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro złocone '800', 27 x 24 mm , ryngraf z łańcuszkiem

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 680

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  200 zł
4)  130 zł
5)  120 zł
6)  100 zł
7)  70 zł
8)  50 zł
9)  46 zł
10)  40 zł
11)  38 zł
12)  36 zł