Węgry, medal za odwagę, 1940

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Węgry, medal za odwagę, 1940

Węgry, medal za odwagę, 1940

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 21:54:20
321214
Opis: Węgry - Miklos Horthy - regent (1920–1944), medal za odwagę, 1940, Aw: Popiersie regenta w prawo, wokoło legenda, Rw: Tarcza herbowa na tle dwóch skrzyżowanych mieczy i gałązek, u dołu napis VITÉZSÉGÉRT
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony 35.6 mm, z uszkiem i wstęgą, miejscowa patyna
Literatura: Barac 59b

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 155

1)  36 zł
2)  34 zł
3)  32 zł
4)  30 zł