Rosja, medal Za Gorliwość, bez daty (po 1894)

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 21:54:00
321118
Opis: Rosja - Mikołaj II (1894–1917), medal Za Gorliwość, bez daty (po 1894), autorstwa A. Vasyutinskiego (niesygnowany), Aw: Popiersie cara w lewo i legenda wokoło; Rw: Gałązka oliwno-dębowa przepleciona cierniami, poziomo legenda
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 28.4 mm, 15.18 g, medal z uszkiem, czyszczony, uszkodzenie przy obrzeżu na godzinie 7 awersu
Literatura: Diakov 1138.3

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 226

1)  190 zł
2)  185 zł
3)  175 zł
4)  175 zł
5)  60 zł