Watykan (Państwo Kościelne), 10 lirów, 1934

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 21:49:20
321113
Opis: Watykan (Państwo Kościelne) - Pius XI (1922–1939), 10 lirów, 1934, Rzym
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna, pięknie zachowane
Literatura: Berman 3354

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 223

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  95 zł
4)  50 zł
5)  48 zł
6)  46 zł
7)  44 zł
8)  42 zł
9)  40 zł
10)  38 zł
11)  36 zł