Rosja, rubel, 1913 (B•C)

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Rosja, rubel, 1913 (B•C)

Rosja, rubel, 1913 (B•C)

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 21:45:20
321195
Opis: Rosja - Mikołaj II (1894–1917), rubel, 1913 (B•C), Petersburg, wybity na 300-lecie panowania dynastii Romanowych - stempel głęboki
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, pięknie zachowany
Literatura: Bitkin 336, Kazakov 454

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość przebić: 24
Ilość odsłon: 286

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  620 zł
4)  540 zł
5)  520 zł
6)  500 zł
7)  390 zł
8)  370 zł
9)  360 zł
10)  350 zł
11)  340 zł
12)  330 zł
13)  310 zł
14)  300 zł