Niemcy, 5 marek, 1966 D

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Niemcy, 5 marek, 1966 D

Niemcy, 5 marek, 1966 D

Cena wylicytowana: 26 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 21:40:00
321218
Opis: Niemcy - Republika Federalna Niemiec od 1948, 5 marek, 1966 D, Monachium, 250. rocznica śmierci Gottfrieda Wilhelma Leibnitza
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby "625", bite stemplami zwykłymi, miejscowa patyna, bardzo ładnie zachowane
Literatura: AKS 215, Jaeger 394

Cena końcowa: 26 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 60

1)  26 zł
2)  24 zł