Niemcy, 5 marek, 1935 A

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Niemcy, 5 marek, 1935 A

Niemcy, 5 marek, 1935 A

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 21:38:00
320021
Opis: Niemcy - III Rzesza (1933–1945), 5 marek, 1935 A, Berlin, Paul Von Hindenburg
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby "900" 13.88 g, miejscowa patyna na awersie, piękne
Literatura: AKS 27, Jaeger 360

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 179

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  85 zł
4)  75 zł
5)  65 zł
6)  60 zł
7)  50 zł
8)  46 zł
9)  42 zł
10)  40 zł
11)  38 zł
12)  36 zł