Niemcy, 3 marki, 1913 E

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Niemcy, 3 marki, 1913 E

Niemcy, 3 marki, 1913 E

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 21:35:00
321256
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Fryderyk August III (1904–1918), 3 marki, 1913 E, Muldenhütten, wybite z okazji 100. rocznicy zwycięstwa pod Lipskiem przeciwko Napoleonowi Bonaparte
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna, wyśmienita moneta w pudełku PCGS 294205.66/11468477 z oceną MS66
Literatura: AKS 190, Jaeger 140

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 155

1)  450 zł