Niemcy, talar, 1795 IEC

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Niemcy, talar, 1795 IEC

Niemcy, talar, 1795 IEC

Cena wylicytowana: 1 300 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 21:32:20
321253
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Fryderyk August III (1763–1806), talar, 1795 IEC, Drezno
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, pięknie zachowana moneta w pudełku PCGS 250053.58/34440061 z oceną AU58
Literatura: Dav. 2701, Schnee 1092

Cena końcowa: 1 300 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 354

1)  1 300 zł
2)  1 250 zł
3)  1 200 zł
4)  1 100 zł
5)  1 050 zł
6)  1 000 zł
7)  980 zł