Austria, 5 koron, 1907

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Austria, 5 koron, 1907

Austria, 5 koron, 1907

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 21:23:20
321108
Opis: Austria - Franciszek Józef I (1848–1916), 5 koron, 1907, Wiedeń
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: drobne uszkodzenia obrzeża
Literatura: Herinek 770

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 21
Ilość odsłon: 197

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  200 zł
4)  185 zł
5)  175 zł
6)  60 zł