Polska, 5 złotych, 2013

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 5 złotych, 2013

Polska, 5 złotych, 2013

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 21:18:00
321149
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 5 złotych, 2013, Warszawa, denar Bolesława Śmiałego
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 24 mm, próby "925", nakład 20.000 sztuk, miejscowa patyna, stemple lustrzane, moneta w plastikowym, kwadratowym kapslu
Literatura: Parchimowicz 1283

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 27
Ilość odsłon: 198

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  150 zł
4)  130 zł
5)  100 zł
6)  60 zł
7)  55 zł
8)  50 zł
9)  48 zł
10)  46 zł
11)  42 zł
12)  38 zł
13)  34 zł
14)  32 zł
15)  30 zł
16)  28 zł
17)  26 zł