Polska, 10 złotych, 2002

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 10 złotych, 2002

Polska, 10 złotych, 2002

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 21:16:40
321156
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 10 złotych, 2002, Warszawa, August II Mocny (1697-1706 1709-1733)
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 32 mm, próby "925", nakład 30.000 sztuk, miejscowa patyna, stemple lustrzane, moneta w plastikowym, kwadratowym kapslu
Literatura: Parchimowicz 867

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 203

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  60 zł
4)  50 zł
5)  48 zł
6)  46 zł
7)  40 zł
8)  38 zł
9)  32 zł