Polska, 10 złotych, 1999

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 10 złotych, 1999

Polska, 10 złotych, 1999

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 21:16:20
321155
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 10 złotych, 1999, Warszawa, Władysław IV Waza (1632 -1648) - /popiersie/
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 32 mm, próby "925", nakład 20.000 sztuk, miejscowa patyna, stemple lustrzane, moneta w plastikowym, kwadratowym kapslu
Literatura: Parchimowicz 795

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 143

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  90 zł
4)  90 zł
5)  80 zł
6)  75 zł
7)  70 zł