Polska, 10 złotych, 1998

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 10 złotych, 1998

Polska, 10 złotych, 1998

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 21:16:00
321154
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 10 złotych, 1998, Warszawa, Zygmunt III Waza (1587-1632) - /popiersie/
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 32 mm, próby "925", nakład 22.000 sztuk, miejscowa patyna, stemple lustrzane, moneta w plastikowym, kwadratowym kapslu
Literatura: Parchimowicz 769

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 110

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  85 zł
4)  75 zł
5)  70 zł