Polska, 20 złotych, 2001

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 20 złotych, 2001

Polska, 20 złotych, 2001

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 21:11:40
321106
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 20 złotych, 2001, Warszawa, Paź Królowej - Papilio machaon
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 38.6 mm, próby '925', nakład 26.500 sztuk, miejscowa patyna, stemple lustrzane, moneta w plastikowym kapslu
Literatura: Parchimowicz 848

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 147

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  290 zł
4)  230 zł
5)  220 zł
6)  210 zł
7)  195 zł