Polska, 20 złotych, 1996

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 20 złotych, 1996

Polska, 20 złotych, 1996

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 21:10:20
321158
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 20 złotych, 1996, Warszawa, Zamek w Lidzbarku Warmińskim
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 38.6 mm, próby "925", nakład 15.000 sztuk, miejscowa patyna, stemple lustrzane, moneta w plastikowym, kwadratowym kapslu
Literatura: Parchimowicz 743

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 131

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  185 zł
4)  180 zł
5)  180 zł
6)  170 zł