Polska, 20 złotych, 1995

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 20 złotych, 1995

Polska, 20 złotych, 1995

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 21:10:00
321138
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 20 złotych, 1995, Warszawa, Sum - Silurus glanis
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '925', nakład 20.000 sztuk, stemple lustrzane, delikatna patyna, moneta w plastikowym kapslu
Literatura: Parchimowicz 721

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 233

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  520 zł
4)  450 zł
5)  370 zł
6)  350 zł
7)  340 zł
8)  330 zł
9)  320 zł