Polska, 100.000 złotych, 1990

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 100.000 złotych, 1990

Polska, 100.000 złotych, 1990

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 21:07:00
321115
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety obiegowe, 100.000 złotych, 1990, USA, Solidarność 1980-1990, /typ A/, na awersie ZŁ daleko od nominału, litera L na rewersie
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '999', 31.31 g, miejscowa patyna, moneta w plastikowym kapslu
Literatura: Parchimowicz 619a

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 199

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  120 zł
4)  105 zł
5)  100 zł
6)  95 zł
7)  90 zł
8)  80 zł