Polska, 100.000 złotych, 1990

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 100.000 złotych, 1990

Polska, 100.000 złotych, 1990

Cena wylicytowana: 500 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 21:05:20
321330
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 100.000 złotych, 1990, Solidarity Mint, Fryderyk Chopin
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '999', 31.27 g, nakład 10.000 sztuk, stemple lustrzane, miejscowa patyna, moneta w plastikowym kapslu
Literatura: Parchimowicz 623

Cena końcowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 217

1)  500 zł
2)  490 zł
3)  450 zł
4)  430 zł
5)  410 zł
6)  320 zł
7)  270 zł
8)  250 zł
9)  240 zł