Polska, 5 marek, 1943

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 5 marek, 1943

Polska, 5 marek, 1943

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 21:01:00
308339
Opis: Polska - Getto Łódź (1941–1943), 5 marek, 1943, Łódź
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: aluminium, 1.02 g, patyna
Literatura: Jaeger L.3b, Parchimowicz 14a, Sarosiek 1/1

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 206

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  150 zł
4)  115 zł
5)  105 zł
6)  95 zł
7)  85 zł
8)  50 zł
9)  32 zł