Polska, 1 złoty, 1925

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 1 złoty, 1925

Polska, 1 złoty, 1925

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 21:00:00
321182
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 107b

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 26
Ilość odsłon: 200

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  310 zł
4)  280 zł
5)  270 zł
6)  220 zł
7)  200 zł
8)  200 zł
9)  190 zł
10)  180 zł
11)  160 zł
12)  140 zł
13)  130 zł
14)  125 zł
15)  120 zł