Polska, 10 złotych, 1933

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 20:50:20
321186
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, moneta czyszczona
Literatura: Parchimowicz 121

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 228

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  280 zł
4)  260 zł
5)  250 zł
6)  240 zł
7)  230 zł
8)  220 zł
9)  185 zł