Polska, 10 złotych, 1933

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 20:49:20
318151
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 120c

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 121

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  80 zł
4)  70 zł
5)  65 zł
6)  60 zł