Polska, 10 złotych, 1932

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 10 złotych, 1932

Polska, 10 złotych, 1932

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 20:48:40
319809
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 10 złotych, 1932, Anglia, głowa kobiety w czepcu, wariant bez znaku mennicy
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: czyszczone, miejscowa patyna
Literatura: Parchimowicz 120b

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 260

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  85 zł
4)  80 zł
5)  65 zł
6)  60 zł
7)  55 zł
8)  48 zł
9)  44 zł
10)  42 zł