Polska, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1836 MW

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 880 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 20:46:20
321317
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I (1825–1855), 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1836 MW, Warszawa, duże cyfry daty
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: minimalne justowanie na awersie, patyna
Literatura: Bitkin 1132, Kop. 9448 (R1), Kuriański Z10W36.1.a, Plage 326, Berezowski 12.50 zł

Cena końcowa: 880 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 372

1)  880 zł
2)  860 zł
3)  840 zł
4)  780 zł
5)  760 zł
6)  620 zł
7)  600 zł
8)  580 zł
9)  540 zł
10)  520 zł
11)  500 zł
12)  480 zł
13)  460 zł
14)  450 zł
15)  420 zł
16)  410 zł
17)  400 zł
18)  390 zł
19)  380 zł
20)  370 zł
21)  360 zł