Polska, 10 groszy, 1831

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 10 groszy, 1831

Polska, 10 groszy, 1831

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 20:46:00
321315
Opis: Polska - Powstanie Listopadowe (1830–1831), 10 groszy, 1831, Warszawa, wariant z prostymi łapami Orła, nad wiązaniem wieńca 2 małe gałązki i małe litery KG
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: nierówna patyna
Literatura: Bitkin 7, Plage 276

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 227

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  260 zł
4)  220 zł
5)  200 zł
6)  160 zł
7)  140 zł
8)  95 zł
9)  90 zł