Polska, 1 grosz, 1794

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 1 grosz, 1794

Polska, 1 grosz, 1794

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 20:45:00
319921
Opis: Polska - Zabór austriacki - monety dla wojsk cesarskich w Galicji i Lodomerii - Franciszek II (1792–1806), 1 grosz, 1794, Wiedeń, GROSSVS w legendzie
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: zielonkawa patyna
Literatura: Herinek 1225, H-Cz. 3414, Novotný 116, Plage 11

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 212

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  42 zł
4)  30 zł
5)  28 zł
6)  26 zł
7)  24 zł